تبلت کمک آموزشی بی بی پاو


 
 درباره B.B.PAW
B.B.PAW یک تبلت بسیار مدرن و قوی با قابلیتهای  منحصر به فرد است که برای یادگیری و رشد توانایی های فراگیری و خلاقیت کودکان ۲ تا ۷ سال طراحی و تولید گردیده است. در این تبلت والدین می توانند در صورت نیاز از این دستگاه به عنوان یک تبلت حرفه ای استفاده نمایند و برنامه های دلخواه خود را ضمن استفاده از قابلیت اتصال از طریق وای فای به اینترنت، بر روی دستگاه دانلود کرده و استفاده نمایند.

 


پیش زمینه علمی طراحی محصول 
روانشناس معروف سوئیسی پروفسور ژان ویلیام فریتز پیاژه، نظریه مشهور رشد شناختی را در خصوص کودکان به دنیا معرفی نمود.
بر اساس این نظریه، رشد مرحله ای کودکان به چهار دسته تقسیم می گردد :
۱.حسی حرکتی
۲.پیش عملیاتی
۳.عملیات عینی ۷ تا ۱۱ سال
۴.عملیات انتزاعی و صوری ۱۱ سال به بعد
 
در این بین کودکان سنین ۲ تا ۷ سال در مرحله پیش عملیاتی قرار دارند که تصاویر،اشکال و نشانه ها در رشد و افزایش هوش و ادراک آنان نقش بسزایی ایفا می کنند. 
بنابراین هدایت و متمرکز نمودن کودکان از راه درست، نه تنها به رشد توانایی های منطقی ایشان کمک می نماید بلکه  باعث رشد سریعتر توانایی هایی از قبیل تکلم، درک معنا، و یادگیری زبان ها می گردد.

تلفیق تکنولوژی ، تجربه و تحقیقات 
تحقیقات متخصصان کودک شرکت B.B.PAW نشان داده است که کودکان پیش از دبستان بسیار کنجکاوتر هستند و قدرت فراگیری بسیار سریع تری هم دارند. با توجه به اینکه کودکان تشنه فراگیری از طریق بازی با رنگهای شاد هستند، تمرکز بر روی یک بازی جدی به مدت طولانی برای آنان خسته کننده خواهد بود.

محققین دریافته اند که آموزش کودکان با توجه به توانایی های مناسب با سن آنان می بایستی برنامه ریزی گردد. لذا برنامه هایی که بصورت بازی و آموزش در این ماشین یادگیری تعبیه گردیده به نوعی طراحی شده است که حس باخت و یا از دست دادن را در کودک بوجود نیاورد. این نکته بسیار مهم و حساسی است که در شکل گیری شخصیت آینده کودکان اثر بسزایی داشته و مورد توجه و نگرانی اکثر والدین در مورد استفاده کودکان در بازیهای موبایل و رایانه ای می باشد.

تیم طراحی و تولید بی بی پا بر اساس تئوری ارزشمند رشد شناختی، سالها به تحقیق و توسعه محصولی پرداخته که حاصل آن یک محصول کاملا مفید برای رشد و توسعه هوش و ادراک کودکان پیش دبستانی (۲ تا ۶ سال) می باشد.
 
تبلت B.B.PAW با بهره گیری از سیستم عامل اندروید، فن آوری تولید تبلت بسیار پیشرفته ، برنامه نویسان مجرب و مشاورین عالی آموزشی به عنوان یک سیستم کامل آموزشی به دنیا معرفی و عرضه شده است.
 
تنوع و خلاقیت در برنامه ها
برنامه های آموزشی در قالب هشت موضوع اساسی و اصلی مانند زبان انگلیسی، ریاضیات، نقاشی، موزیک و ... طراحی و تدوین شده اند.
طراحی هوشمندانه این برنامه ها طوری صورت گرفته که هر بازی یا برنامه آموزشی عملکردی غیر مستقیم برای افزایش توانایی هایی همچون خلاقیت، تصویر سازی ذهنی، تمرکز و ... را دارد.
 
 

۶۴ اپلیکیشن آموزشی بصورت طبقه بندی شده در این محصول تعبیه گردیده که هریک در رشد و توسعه هوش و ادراک کودکان موثر می باشند.
در طراحی اپلکیشن های آموزشی از رنگهای شاد، تصاویر با کیفیت و جذاب استفاده شده که تا حد بالایی برای کودکان مورد توجه می باشند.
 

همچنین حیوانات و اجسام به گونه ای از شکل واقعی آن اقتباس و طراحی گردیده که به کودک کمک می کند تا درک تصویری بهتری از موضوع داشته باشد.
 

بازی های آموزشی نیز از تنوع زیادی برخوردار است. تفاوت های ایجاد شده در نوع بازیها از یکنواخت شدن آنها برای کودکان جلوگیری می نماید و همچنین مراحل ایجاد شده در بازی ها به هر کودک بر اساس توانایی ها و شایستگی هایش مطلبی می آموزد.
 

رسالت و اهداف 
تیم طراحی B.B.PAW وقت خود را وقف تولید محصولی برای آموزش ابتدایی کرده که مناسب برای کودکان باشد و نیازهای آنها را برآورده کند.
کودکان می توانند بازی کنند و بسیاری از توانایی های آنها در خلال بازی کردن رشد می کند و شکوفا می شود.
یادگیری همراه با بازی در B.B.PAW به کودکان کمک می کند تا در شروع برنده باشند و دوستی خوب هم برای کودکان و هم والدین است.
کودکان می توانند زبان انگلیسی را از الفبا، تلفظ لغات، جملات روزمره و سپس پاراگراف و داستان از ساده تا سخت یاد بگیرند.
به منظور رشد و توسعه استعداد ریاضی و افزایش هرچه بیشتر تفکر منطقی کودکان، برنامه آموزش ریاضی با چند قالب آموزش اعداد ابتدایی، جمع و تفریق و همچنین مقایسه اعداد طراحی گردیده است.
همچنین با رویکرد ارضای حس کنجکاوی کودکان، دانشنامه ای برای افزایش دانش و اطلاعات عمومی آنها به برنامه ها اضافه گردیده که شامل اطلاعاتی در خصوص حیوانات، حمل و نقل، گیاهان، ورزش، هنر، جغرافیا، ستاره شناسی و همچنین امورات روزمره می باشد.
این اطلاعات می تواند شناخت محیطی بهتری برای کودکان از دنیای اطراف ایجاد نماید.
همچنین موزیک، داستان و امکان نقاشی و رنگ آمیزی در این برنامه ها گنجانیده شده تا ضمن تلطیف روحیه کودکان استعدادها و خلاقیت های آنها را ارتقاء بخشد.
 
با توضیح مختصری در امکانات نرم افزارهای این تبلت یا ماشین یادگیری حتما دریافتید که یک B.B.PAW به لحاظ آموزشی می تواند با تعداد زیادی کتاب چند جلدی که بصورت مصور و گویا با پویا نمایی و قابلیت بازی در اختیار کودکان قرار می گیرد نه تنها با کتابهای خسته کننده و کلاسهای درسی خشک هیچ شباهتی ندارد بلکه بصورت بسیار جذاب امکان برخورداری از آموزش ابتدایی را در منزل برای کودکان فراهم می آورد.
 
 
انواع تبلت کمک آموزشی بی بی پاو