بوگی برد ابزاری کمکی برای افرادی که بیماریهای عصبی حرکتی دارند

تاریخ:
۱۰ آذر ۱۳۹۵
تمرکز روی مراقبت های درمانی
بوگی بوردها ابزار ارتباطی ارزشمندی برای مادرانی اند که دارای بیماری عصبی حرکتی اند.
ما اخیرا نامه ای از رایان ویلموت ساکن سری در انگلیس دریافت کردیم.رایان نامه ای برای ما فرستاده و تجربه ی مادرش برندا در مورد یکی از محصولاتمان  را با ما درمیان گذاشته بود.
زمانی که تشخیص داده شد برندا بیماری عصبی حرکتی که یک بیماری تهاجمی است که به مغز وطناب نخاعی حمله می کند دارد، 58 ساله و سالم و سرحال بود.بیماران دارای MND به کندی توانایی کنترل عملکرد های اصلی از قبیل صحبت کردن، بلیعدن،ادراک و راه رفتن را از دست می دهند. متاسفانه برندا توان صحبت کردن خیلی واضحی نداشت و راه های ارتباطی او با کاغذ و قلم نیز بعد از ضعف ماهیچه های دستش فایده ای نداشت و دستخطش به سختی قابل خواندن بود.
پسرعموی رایان بصورت اتفاقی در سفر تجاری ای که به ایالات متحده داشت با بوگی بورد آشنا شد و دید که می تواند راه ارتباطی مفیدی برای براندا باشد بنابراین یکی برای او خرید.براساس گفته رایان استفاده از محصول ما تفاوت زیادی را در زندگی مادرش ایجاد کرد.
رایان گفته بود که:"آن کامل، دقیق و قادر بود که به مادرم اختیار ارتباط آزادانه و آسان با دوستان و خانواده را بدهد". "همچنین بوگی بورد به مادرم شانس صحبت کردن با اعضای فامیل و پزشکان درمورد چیزهای مهمی از قبیل خواسته هایش و آینده درمان های پزشکی ای که او دریافت می کرد را داد. بوگی بورد شاهرگ زندگی مادرم بود،هنوز هم به او فرصت مستقل بودن داده و به او شانس این را داده که مکالمات معمولی نزدیکی بدون اینکه اعضای خانواده به جای او صحبت کنند داشته باشد."
متاسفانه براندا مقاومتش دربرابرMND  را در 11 فوریه 2014 از دست داد. او به ما افتخار این را داد که بفهمیم بعد از اینکه صاحب بوگی بورد شد توانست با دوستان و خانواده و حتی دوست صمیمی اش برای اولین بار در این حالت گفتگو کند.ما خیلی از رایان سپاسگذاریم که داستان مادرش را با ما در میان گذاشت و آرزو داریم که او و خانواده ویلموت خوشبخت باشند.
معمولا درمان بیماری عصبی حرکتی و بیماری  ALS ناشناخته اند. تعداد افرادی که بوسیله MND تحت تاثیرند بسرعت رو به رشد است و زندگی نزدیک به 40000نفر در ایالات متحده،انگلستان و کانادا با این بیمار درهم آمیخته شده است. 
لطفا وبسایت های مرتبط با بیماری عصبی حرکتی را ببینید تا چیزهای بیشتری در مورد MNDیادبگیرید و ببینید شما چگونه می توانید تلاش هایی را که برای یافتن درمان انجام می شود را حمایت کنید.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نصب  وایت برد شیشه ای ( کالر برد ) چگونه است ؟
 ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

نصب وایت برد شیشه ای ( کالر برد ) چگونه است ؟

نصب وایت برد های شیشه ای هوم تک با مشاهده فیلم آموزشی آن و در صورتی که تجربه، وسایل و ابزار آلات مناسب در اختیار داشته باشید بسیار آسان است.   توصیه می گردد حتما از نصاب های مورد تائید شرکت و یا افراد کارآزموده و مجرب استفاده نمائید. در صورتی که درصدد نصب وایت ...  ادامه مطلب 
 ۲۰ آذر ۱۳۹۵

برگزاری آزمون ها مختلف توسط بوگی بردها

بوگی بورد ها آزمون های FGC را در آینده برگزار می کنند. آیا تا بحال آزمونی داشته اید که از نوشتن روی کاغذ یا شکسته شدن نوک مداد خسته شده باشید؟خوشبختانه باتوجه به ظهور عصراطلاعات، آزمون های کامپیوتری  بسرعت جایگزین آزمون های سنتی و دفترچه ای کاغذی شده اند که بسیاری از ما از جمله خودم در ...  ادامه مطلب 
قلم و خودکار تا 10 سال دیگر ناپدید می شوند
 ۰۲ مهر ۱۳۹۵

قلم و خودکار تا 10 سال دیگر ناپدید می شوند

چند روز قبل همایش بزرگی با نام GESS Education برگزار شد تا ورود تبلت‌ها به کلاس درس، تخته‌های چندرسانه‌ای و به طور کلی تأثیر فناوری‌ در امر آموزش مورد بررسی قرار گیرد و انواع ابزارهای مختلف از قلم‌های هوشمند طراحی گرفته تا دفترچه‌های الکترونیک مخصوص یادداشت‌برداری و روش‌های ...  ادامه مطلب