پرسشهای متداول

پاسخ پرسش های مورد نظر خود را براساس شاخه های زیر بیابید.

وایت برد شیشه ای کالربرد

 در صورت خرید به صورت عمده ،  بله برای شما تخفیفاتی در نظر گرفته خواهد شد ضمناً کسانی که عضو باشگاه مشتریان ما می شوند و بصورت دائمی مشتری ما هستند حتماً شرایط ویژه‌ای برای آنها درنظر گرفته خواهد شد.
پس از انتخاب محصول مورد نظرتان ابتدا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول شما می توانید فرم سفارش محصول را که در زیر همان محصول درج شده را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و سفارش شما ارسال گردد.
در صورت انتخاب و تایید شدن محصول در قسمت سبد خرید هر تعداد که نیاز دارید محصولات مورد نظرتان را خریداری کرده و فرم عضویت و خرید محصول را پر کرده و خرید شما انجام می گیرد.
در صورت سالم بودن کالا تا مدت زمان حداکثر 3 روز امکان ارجاع و یا تعویض کالا وجود دارد.
بله کلیه کالاها تا سایز 70*90 در خودروهای سایز کوچک مانند پژو 206 هم قابل حمل است ولی از این بالاتر خودروهای شخصی بزرگتری طلب می نماید توضیح اینکه خودروهای SUV و FWD فضای بهتری دارند و برخی از خودروها که باربند دارند محدودیتی برای حمل ندارند.
بلی، در صورت خرید به تعداد بالا امکان سفارش محصول با سایزهای متفاوت متناسب با محل کار یا منزل مشتری وجود دارد. برخی از مشتریان سفارش محصول به اندازه طول سرتاسر یک دیوار را میدهند تا علاوه بر زیبائی بیشتر مساحت بیشتری برای نوشتن در اختیار داشته باشند
بله شما می توانید در صورت تمایل با مراجعه به آدرسی که در صفحه " تماس با " ما قید شده حضورا محصولات ما را از نزدیک مشاهده و انتخاب و خرید نمایید.
بله پر کردن فرم عضویت و ثبت نام و آدرس شما جهت ارسال محصول الزامی می باشد.
بله در صورت سفارش شما، برای تمام استان ها و شهرستان ها ارسال انجام می شود.
وسیله نوشتن بر روی وایت بردهای شیشه ای همان ماژیک های معمولی وایت برد می باشند که با یک دستمال کاغذی نیز به راحتی پاک می شوند با این تفاوت که نوشتن بر روی کالر برد بسیار روان تر و پاک کردن آن نیز آسان تر می باشد البته نوع دیگری از ماژیک این ماژیک ها موادشان بر پایه نوعی گچ بوده و فاقد مواد شیمیائی می باشند و با یک دستمال خشک به راحتی پاک می شوند (برای وایت بردهای شیشه ای مشکی حتما” باید از این نوع ماژیک استفاده گردد).
 بله ما دو مدل تخته پاک کن داریم که از وب سایت می توانید خریداری نمایید یک مدل به نام کلینرزی که قابلیت نگهداری مارکر را هم به روی خود دارد و یک مورد ساده که مانند کلینرهای معمولی توی بازارعمل می نماید.
بله نام و نشانی تمام نمایندگی هایی که در شهرستان ها محصولات این شرکت را ارائه می نمایند در صفحه " نمایندگان فروش " درج شده است.
در صورت انصراف از خرید هیچگونه ضرر و زیانی متوجه خریدار نخواهد بود.
خیر تنها هزینه ارسال کالای مرجوعی به عهده شما خواهد بود.
حدوداً ۱۲ رنگ در کالیته شرکت موجود است و بعضاً با ترکیب این رنگ ها می توان رنگهای سفارشی و اختصاصی را عرضه نمود اما حتماً نیاز به نمونه رنگ از سوی سفارش دهنده الزامی است و این که تلورانس ۲۰ درصدی خطا هم باید قابل قبول باشد.
در خرید های کلی و جزئی قیمت ها متفاوت می باشد و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.
 بله مگنت های مخصوص قابلیت جذب شدن توسط کالربردهای شیشه ای را دارند با این کار می توانید کاغذ ها و یا نوت هایی که تهیه کردید را به کالربرد الصاق نمایید و یا اینکه مارکر خود را به روی آن نگهداری نمایید.
بله شما می توانید با مراجعه به آدرس هایی که در صفحه " نماینگان فروش " درج شده نزدیک ترین آدرس به محل سکونت خود را پیدا کرده و مستقیما از همانجا محصولات ما را خریداری نمایید.
وایت بردهای شیشه ای هوم تک علاوه بر مقاوم بودن همانند شیشه اتومبیل میباشند که حتی در صورت ضربه شدید و شکستن از هم جدا نشده و بوسیله چسب مخصوصی که بین آن میباشد در جای خود باقی میماند و فقط ترک میخورد بنابراین هیچ خطری برای هیچ شخصی ندارد
خیر، فقط پر کردن موارد ستاره دار در فرم الزامی می باشد
 بله قابلیت تولید ابعاد سفارشی فراهم است ولی محدودیت‌هایی وجود دارد که استعلام گردد تلفنی آنها را استعلام نماید.
 بله کالربردهای شیشه ای روی پایه ها هم قرار می گیرند و پایه های آن توسط شرکت ما عرضه می گردد.

بله ، رنگ  کالربردها به مدت یک سال ضمانت تعویض دارد و چنانچه موردی برای رنگ پیش آمده باشد کالا تعویض می گردد.
بله کالربردهای شیشه ای به راحتی از روی دیوار برداشته می شوند و قابلیت نصب در مکان های دیگر را دارند صرفاً به خاطر شکنندگی شیشه باید نکات ایمنی را هنگام حمل و نقل و نصب حتما رعایت فرمایید.
شما می‌توانید از کارت‌های کلیه بانک‌های عضو سیستم شتاب که رمز اینترنی آنها فعال شده است، استفاده نمایید و هیچ الزامی به یکی بودن بانک صادرکننده کارت اعتباری و دروازه پرداخت نمی باشد.
پس از تکمیل اطلاعات و فرایند خرید،کد پیگیری به شما داده می شود که با موفقیت عملیات خرید شما ثبت شده است و در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس می گیرند.
 شما مستقیماً میتوانید از وب سایت شرکت خریداری نمایید همچنین فروشگاه‌های مجازی مثل دیجی کالا نیز وایت برد شیشه ای ما را موجود دارند.فروشگاه های لوازم التحریر نیز برخی وایت بردهای شیشه ای شرکت را موجود دارند.

 لب پریدگی چنانچه بلافاصله بعد از دریافت کالا گزارش گردد بله ما ضمانت کیفیت کالا داریم و حتماً پاسخگو خواهیم بود ولی اگر پس از مدتی استفاده دچار لب پریدگی و یا خط و خش گردد شرکت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 بله حتی المقدور برای عرضه مارکر آمادگی داریم ولی توصیه ما این است به خاطر هزینه گزاف حمل و نقل از نزدیکترین فروشگاه عرضه لوازم‌التحریر خریداری نمایید.
 مارکرها باید از گروه مارکت های وایت برد انتخاب شوند مارک هایی که به صورت ریز یا برای موبایل برد ها تهیه شده اند.

 
 در تهران ما با شرکت هایی قرارداد داریم که نصاب اعزام می کنند و کالا را نصب می نمایند لطفاً با شماره شرکت 66405040 تماس بگیرید و تلفن آنها را دریافت نمایید.

 
ابزار مورد نیاز برای نصب تنها دریل است که در داخل بسته بندی کالا پیچ و رول پلاک مورد نیاز تعبیه شده است.همواره توصیه میشود برای نصب از افراد با تجربه استفاده نمائید.
 برای پاک کردن کالربردهای شیشه ای می توانید از تخته پاک کن های استاندارد استفاده نمایید همچنین میتوانید از پارچه هایی با الیاف نرم بدین منظور استفاده نمایید بهترین گزینه پارچه های مایکروفایبر هستند دستمال کاغذی نیز می تواند در مواقع ضروری به شما کمک نماید.
خیر ، خوشبختانه بسته بندی محصولات ما به نحوی است که به هیچ عنوان در حین حمل مشکلی برایشان اتفاق نمی افتد.دلیل آن نیز وجود یونولیت های اطراف کار باعث مستحکم شدن محصول در عدم حرکت در کارتن میشود.
شما می توانید تا 7 روز پس از ثبت سفارش از خرید خود انصراف دهید.
شیشه ها گرما دیده و سکوریت شده می‌باشند. شیشه های سکوریت از مقاومت تقریباً ۵ برابری نسبت به شیشه های معمولی برخوردار هستند.
حداقل سفارش یک عدد و حداکثر 10 عدد می تواند باشد، و در مورد تعداد بیش از 10 عدد می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید تا سفارشات شما ثبت و ارسال گردد.
عموما کالاها دو روز بعد از ثبت سفارش و دریافت وجه ارسال می گردد ولی این بستگی به نوع سفارش ، تعداد سفارش و رنگ کالا هم دارد کالاهای سفارشی مدت زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد.
در مورد عمر نمیتوان مدت دقیقی را اعلام نمود ولی مارکر هایی که در داخل آن از گچ مایع استفاده شده به نسبت مارکرهای جوهری که مخصوص وایت برد میباشند عمر کمتری دارند.
بهترین جواب برای این پرسش این است که بخاطر دارید که آخرین باری که شیشه های منزل خود را چه زمانی تعویض کردید ؟ کالای ما نیز از جنس شیشه است پس طول عمر بالایی دارد.

 بله مارک هایی که روی وایت برد های تیره قابلیت نوشتن را دارند متفاوت هستند و به نوعی باید اثر قوی تری از خود به جا بگذارند عموما از گچ مایع یا لیکویید چاک عنوان جوهر در آنها استفاده می گردد.
برای پرداخت کالا روشهای مختلفی وجود دارد :
• آنلاین از طریق ورود به سایت و پرداخت از طریق درگاه بانکی بصورت اینترنتی در این مورد شما باید رمز دوم کارت خود را داشته باشید و کافیست به آدرس www.hometech-group.comمراجعه نمایید.
• تماس تلفنی شما با کارشناسان ما در تمام ساعات اداری هفته باعث خشنودی ما است و راهنمایی لازم را درخصوص کارت به کارت نمودن مبلغ خرید و یا واریز به حساب و یا دستگاه کارت خون در حین تحویل کالا ( در این خصوص باید هماهنگی تلفنی صورت پذیرد)

تمیز کردن تخته وایت بردهای شیشه ای هوم تک بسیار راحت است و با یک دستمال خشک معمولی یا حتی دستمال کاغذی یا تخته پاک کن های معمولی به راحتی تمیز می شوند.کالربردها به دلیل اینکه از شیشه هستند قابل شستشو نیز می باشند و با مواد شوینده مخصوص شیشه هم می توان آنها را کاملا تمیز کرد.
برای نصب در وب سایت فیلمی تهیه و بارگذاری شده است که  با رعایت نکات ایمنی داشتن ابزار ساده می‌توانید کالربرد را نصب نمایید توصیه می شود از نصاب ماهر استفاده نمایید ولی توسط خودتان و دیدن فیلم حتماً قابل نصب خواهد بود ضمناً می توانید با شماره تلفن های شرکت 66405040 یا موبایل 09206405040 تماس بگیرید تا فیلم آموزشی برای شما ارسال گردد نرم افزار واتساپ بهترین گزینه برای ارتباط است.
هزینه حمل شهرستان توسط باربری همان ۳۰ هزار تومان مبلغ تهران خواهد بود و این مبلغ از شما دریافت و کالای شما به باربری تحویل می گردد حمل کالا تا شهر شما با همان سی هزار تومان خواهد بود و هزینه های داخلی آن پرداخت شده است.لازم به ذکر است هزینه حمل از باربری تا درب منزل به عهده خریدار میباشد و یا این که خریدار به صورت حضوری کالارا از باربری دریافت نمایید.
 در سال ۹۸ هزینه  حمل ۳۰ هزار تومان دریافت می گردید تعرفه های سال ۹۹ هنوز مشخص نیست ولی فعلا برای افزایش این مبلغ اقدامی نشده است.
هزینه نصب کالربرد شیشه ای در سایزهای کوچک تا ۶۰ در ۸۰ ۳۰۰۰۰ تومان و سایزهای بزرگتر از این سایز تا ۱۵۰ در ۹۰ ۴۰۰۰۰ تومان می باشد.
زیبائی و شیک بودن وایت بردهای شیشه ای هوم تک که باعث جلب شدن توجه و همچنین تمرکز در محیط مورد استفاده آنها نسبت به وایت بردهای معمولی میگردد و علاقه برای نوشتن بر روی آن را نیز بیشتر می سازد.
روکش وایت بردهای معمولی پس از مدتی دچار خوردگی و سائیدگی می شوند، دلیلش هم آن است که این رویه از جنس رنگ می باشد و از طرفی ماژیک های وایت برد هم حاوی مواد شیمیائی می باشند که پس از مدتی باعث خورندگی رنگ روکش وایت برد شده و آن را مات میکند و اجبارا” باید بعد از مدتی یک تخته جدید جایگزین گردد ولی در کالر بردهای شیشه ای هیچ تغییری بوجود نمی آید و پس از سالها استفاده همانند روز اول تازه و نو میباشند.
به وسیله پیچ و روپلاک هایی که به صورت رایگان به همراه هر تخته وایت برد عرضه می گردد به دیوار نصب می گردند و در پایان هیچ یک از پیچ ها در سطح کار دیده نمی شوند که این خود یکی از مزایای وایت بردهای هوم تک نسبت به سایر بردهای نوشتاری می باشد.
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید فیلم آموزش نصب را دانلود و یا با شماره تلفن 02166405040 و یا 09206405040 تماس حاصل نمائید.
پس از ثبت سفارش تا 24 ساعت شما می توانید از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی انصراف خود را به شرکت اطلاع داده و مبلغ پرداختی شما در اسرع وقت به حساب شما عودت داده می شود.
پس از تکمیل مراحل خرید، سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و پس از هماهنگی با شما در مدت زمان حداکثر 48 ساعت برایتان ارسال می گردد.
 کالربردها چون از جنس شیشه تهیه شده و سطح صیقلی ماندگاری دارند از عمر بیشتری برخوردار هستند واز سویی همه از وایت بردهای سنتی گلایه می کنند که پس از مدتی کیفیت خود را از دست می دهند ولی سطح شیشه برای هزاران بار می تواند پاک و تمیز گردد.

فرم درخواست اطلاعات

در صورتی که پاسخ پرسش خود را در فهرست بالا نیافتید، لطفا فرم زیر را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت توسط بخش پشتیبانی هوم تک آوازه به شما پاسخ داده شود.
 _____ _____       
/ __ \| _ |       
`' / /'| |_| | __ _ _ __ 
 / / \____ | / _` || '__|
./ /___.___/ /| (_| || |  
\_____/\____/ \__, ||_|  
        __/ |   
        |___/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.