• محصول
هوم تک

پرسشهای متداول 

پاسخ پرسش های مورد نظر خود را براساس شاخه های زیر بیابید.

 • دپارتمان کالربرد
 • آیا امکان حمل با ماشین شخصی هم وجود دارد؟
  بله کلیه کالاها تا سایز 70*90 در خودروهای سایز کوچک مانند پژو 206 هم قابل حمل است ولی از این بالاتر خودروهای شخصی بزرگتری طلب می نماید توضیح اینکه خودروهای SUV و FWD فضای بهتری دارند و برخی از خودروها که باربند دارند محدودیتی برای حمل ندارند.
 • آیا امکان سفارش با رنگ و ابعاد متفاوت وجود دارد؟
  بلی، در صورت خرید به تعداد بالا امکان سفارش محصول با سایزهای متفاوت متناسب با محل کار یا منزل مشتری وجود دارد. برخی از مشتریان سفارش محصول به اندازه طول سرتاسر یک دیوار را میدهند تا علاوه بر زیبائی بیشتر مساحت بیشتری برای نوشتن در اختیار داشته باشند
 • آیا برای نوشتن بر روی وایت بردهای شیشه ای هوم تک احتیاج به قلم مخصوص می باشد؟ برای پاک کردن نوشته ها چطور؟
  وسیله نوشتن بر روی وایت بردهای شیشه ای همان ماژیک های معمولی وایت برد می باشند که با یک دستمال کاغذی نیز به راحتی پاک می شوند با این تفاوت که نوشتن بر روی کالر برد بسیار روان تر و پاک کردن آن نیز آسان تر می باشد البته نوع دیگری از ماژیک این ماژیک ها موادشان بر پایه نوعی گچ بوده و فاقد مواد شیمیائی می باشند و با یک دستمال خشک به راحتی پاک می شوند (برای وایت بردهای شیشه ای مشکی حتما” باید از این نوع ماژیک استفاده گردد).
 • آیا وایت بردهای شیشه ای در صورت شکستن خطری برای افراد بخصوص کودکان ایجاد نمی کند؟
  وایت بردهای شیشه ای هوم تک علاوه بر مقاوم بودن همانند شیشه اتومبیل میباشند که حتی در صورت ضربه شدید و شکستن از هم جدا نشده و بوسیله چسب مخصوصی که بین آن میباشد در جای خود باقی میماند و فقط ترک میخورد بنابراین هیچ خطری برای هیچ شخصی ندارد
 • برای نصب ابزار خاصی مورد نیاز هست؟
  ابزار مورد نیاز برای نصب تنها دریل است که در داخل بسته بندی کالا پیچ و رول پلاک مورد نیاز تعبیه شده است.همواره توصیه میشود برای نصب از افراد با تجربه استفاده نمائید.
 • بسته بندی محصول با درنظر گرفتن شکستنی بودن محصول چگونه است ؟ در هنگام حمل مشکلی برنمیخورد؟
  خیر ، خوشبختانه بسته بندی محصولات ما به نحوی است که به هیچ عنوان در حین حمل مشکلی برایشان اتفاق نمی افتد.دلیل آن نیز وجود یونولیت های اطراف کار باعث مستحکم شدن محصول در عدم حرکت در کارتن میشود.
 • عمر کالا چقدر میباشد؟
  بهترین جواب برای این پرسش این است که بخاطر دارید که آخرین باری که شیشه های منزل خود را چه زمانی تعویض کردید ؟ کالای ما نیز از جنس شیشه است پس طول عمر بالایی دارد.

 • نحوه پرداخت چگونه است ؟
  برای پرداخت کالا روشهای مختلفی وجود دارد :
  • آنلاین از طریق ورود به سایت و پرداخت از طریق درگاه بانکی بصورت اینترنتی در این مورد شما باید رمز دوم کارت خود را داشته باشید و کافیست به آدرس www.hometech-group.comمراجعه نمایید.
  • تماس تلفنی شما با کارشناسان ما در تمام ساعات اداری هفته باعث خشنودی ما است و راهنمایی لازم را درخصوص کارت به کارت نمودن مبلغ خرید و یا واریز به حساب و یا دستگاه کارت خون در حین تحویل کالا ( در این خصوص باید هماهنگی تلفنی صورت پذیرد)

 • نحوه ی تمیز کردن کالربردها به چه صورت است؟
  تمیز کردن تخته وایت بردهای شیشه ای هوم تک بسیار راحت است و با یک دستمال خشک معمولی یا حتی دستمال کاغذی یا تخته پاک کن های معمولی به راحتی تمیز می شوند.کالربردها به دلیل اینکه از شیشه هستند قابل شستشو نیز می باشند و با مواد شوینده مخصوص شیشه هم می توان آنها را کاملا تمیز کرد.
 • وایت برد های شیشه ای چه خصوصیاتی دارند که باعث برتری آن ها نسبت به وایت برد های معمولی شده است؟
  زیبائی و شیک بودن وایت بردهای شیشه ای هوم تک که باعث جلب شدن توجه و همچنین تمرکز در محیط مورد استفاده آنها نسبت به وایت بردهای معمولی میگردد و علاقه برای نوشتن بر روی آن را نیز بیشتر می سازد.
  روکش وایت بردهای معمولی پس از مدتی دچار خوردگی و سائیدگی می شوند، دلیلش هم آن است که این رویه از جنس رنگ می باشد و از طرفی ماژیک های وایت برد هم حاوی مواد شیمیائی می باشند که پس از مدتی باعث خورندگی رنگ روکش وایت برد شده و آن را مات میکند و اجبارا” باید بعد از مدتی یک تخته جدید جایگزین گردد ولی در کالر بردهای شیشه ای هیچ تغییری بوجود نمی آید و پس از سالها استفاده همانند روز اول تازه و نو میباشند.

 • وایت بردهای شیشه ای هوم تک چگونه به دیوار نصب میشود؟
  به وسیله پیچ و روپلاک هایی که به صورت رایگان به همراه هر تخته وایت برد عرضه می گردد به دیوار نصب می گردند و در پایان هیچ یک از پیچ ها در سطح کار دیده نمی شوند که این خود یکی از مزایای وایت بردهای هوم تک نسبت به سایر بردهای نوشتاری می باشد.


فرم درخواست اطلاعات
در صورتی که پاسخ پرسش خود را در فهرست بالا نیافتید، لطفا فرم زیر را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت توسط بخش پشتیبانی هوم تک به شما پاسخ داده شود.
لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.