ای رایتر بوگی برد

LCD ای رایترهای بوگی برد از یک صفحه نمایش پلاستیکی کریستال مایع با تکنولوژی بسیار جدید کمپانی بزرگKENT DISPLAYS  استفاده می کنند.تصاویر به راحتی با فشار دادن قلم یا ناخن یا هر وسیله دیگری ایجاد می شوند درست مانند حرکت یک قلم روی کاغذ.
این صفحات ضد خش بوده و در نور خورشید نیز کیفیت خود را از دست نمی دهند و به راحتی قابل دیدن می باشند.
هنگام نوشتن هیچ نوع تاخیری مابین قلم و صفحه بوگی برد حس نمی شود و این مزیت نوشتن روی بوگی بردهاست نسبت به تبلت ها است.
از خصوصیات مهم این محصول می توان به میزان انرژی مصرفی آن اشاره کرد،دقیقا مانند کاغذ هیچ توان الکتریکی برای نگه داشتن یا نمایش تصویر نیاز نیست.

فقط یک ای رایتر بوگی برد می تواند بیش از ۵۰۰۰۰کاغذ را ذخیره کند و به همان نسبت تعداد زیادی درخت را،این محصول دوستدار محیط زیست بوده و جایگزینی مقرون به صرفه برای کاغذ می باشد.با فشار هر دکمه روی بوگی برد در مصرف یک کاغذ صرفه جویی می شود و این به معنی قطع درختان کمتری از طبیعت اطراف ما می باشد.
همگی با هم می توانیم مصرف جهانی کاغذ و تقاضا برای آن را کاهش دهیم.
 


موارد استفاده:
در خانه: آن را کنار تلفن قرار دهید، بر روی یخچال بچسبانید، یا آن را در اتومبیل قرار داده تا لیست خرید یا کارهایی را که قرار است انجام دهید بر روی آن یادداشت کنید، خاطرات خود را در آن ثبت کنید، پیغام/یادآوری بر روی آن بنویسید، محاسبات سریع خود را با آن انجام دهید، ایده­های خود را بر روی آن یادداشت کنید و چندین مورد دیگر.
دفتر کار: برای فعالیت­های مشابهی که در مورد خانه گفته شد، یک بوگی­برد را بر روی میز بگذارید یا بر روی قفسه­ها بچسبانید.
محیط آموزشی: برای دانش­آموزان پیش­دبستانی می­تواند بعنوان وسیله­ای برای تمرین خط و حساب، کشیدن نقاشی، تکمیل فعالیت­های یادگیری (گفتن زمان)، انجام بازی­ها (دوز، حدس کلمه)، و غیره محسوب شود.
دانش ­آموزان مقاطع بالاتر می­توانند از بوگی­برد برای یادداشت ­برداری از درس، تهیه لیست­ها، انجام تکلیف، حل مسائل، کشیدن نمودارها/نقشه­ ها، خلق ایده­ های نو استفاده نمایند.
آموزگاران از بوگی­برد می­توانند بعنوان وسیله­ای جهت نمایش حل مسائل، تعیین تکالیف درسی دانش­آموزان، تهیه لیست­ها، یادآورها، پیام­ها و غیره استفاده کنند.
مربیان: از آن بعنوان تخته رسم نمایش بازی­ها، ذخیره امتیازها، رسم نحوه چینش بازیکنان و یادداشت­برداری استفاده می­کنند.
در زمینه بهداشت و درمان: پزشکان بخش اورژانس از آن بعنوان ذخیره کوتاه­مدت اطلاعاتی از بیمار که باید پس از استفاده به طور کامل مرتب شوند. همچنین می­توان از بوگی­برد در سایر محیط­های درمانی که اطلاعات بیمار باید برای بازه زمانی کوتاه ذخیره شده و نیازی به ارجاع بعدی ندارد، استفاده نمود.
افرادی که دارای مشکلات فیزیکی/یادگیری هستند (شرایط مادرزادی از قبیل اوتیسم، سندرم دان و نیز آنهایی که اختلالات عصبی مثل آلزایمر و ALSدارند): اینگونه افراد می­توانند به سادگی از بوگی­ برد برای انجام کارهای نوشتن و ترسیم و نیز فعالیت­های مرتبط با درمان استفاده کنند.
افرادی که اختلالات حرکتی مربوط به بازوها، دست­ها، و یا مشکلات مادرزادی در صحبت کردن و شنیدن دارند، و یا مصدومان تصادف یا بیماران جراحی شده که غالباً استفاده از بوگی ­برد برایشان راحت­تر و مناسب­تر از کاغذ و قلم است. همچنین بوگی برد می­تواند برای درمان­های فیزیکی مرتبط با بازوها و دست­ها مورد استفاده قرار گیرد. افراد متعددی که به تازگی جراحی گلو داشته­ اند، برای کمپانی درباره تجربه مثبت ­شان در استفاده از بوگی ­برد در زمینه ارتباط­شان با سایر افراد نوشته ­اند.
 
 
 
مزیت­ها:
تعامل دانش­ آموزان را در فرآیند یادگیری افزایش می­دهد (دانش آموزان بسیار علاقه دارند که یک تجربه جادویی از نوشتن داشته باشند و چشمک زدن صفحه نمایش به هنگام پاک شدن این حس را در آنها ایجاد می­کند).
مصرف انرژی و کاغذ را کاهش می­دهد.
خطرات ناشی از صدمه دیدن در اثر استفاده از مداد یا خودکار را کاهش می­دهد.
هزینه­ های تأمین منابع مورد نیاز مدارس (برای مثال خرید کاغذ، مداد، خودکار، پاک­کن، نشانگر و مدادرنگی) را کاهش می­دهد.
کیفیت هوای کلاس را بهبود می­بخشد- دیگر خبری از گرد گچ یا بوی پاک­ کن خشک در فضای کلاس نخواهد بود.
تعداد اقلامی که دانش­ آموز مجبور است از مدرسه تا خانه یا از کلاس تا کلاس دیگر حمل کند، کاهش می­یابد.
مشکل گم شدن خودکار یا مداد را حذف می­کند- هیچگونه وسیله ی مخصوصی برای نوشتن نیاز ندارد- شما می­توانید حتی از ناخن انگشت خود نیز برای نوشتن استفاده نمایید.
علاقه دانش ­آموزان را به مباحث علمی افزایش می­دهد- بسیاری از آنها مجذوب این حقیقت می­شوند که چگونه تکنولوژی ال­سی­دی که آنها تقریباً با آن آشنایی کامل دارند می­تواند در یک نوشت­ افزار مورد استفاده قرار گیرد. 

انواع ای رایتر بوگی برد